KrajRegion

Pobiła swoje miesięczne dziecko na oczach przechodniów. Chłopczyk trafił do szpitala

34-latka pobiła swojego miesięcznego syna na oczach przechodniów, którzy od razu odebrali jej niemowlaka i powiadomili policję. Chłopczyk trafił do szpitala, a kobieta mająca ponad promil alkoholu w organizmie, prosto do aresztu.

 

Co za #DZBANY z Sosnowca! Szuka ich prezydent! A policjanci z Gliwic płaczą pod fotoradarem!

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu interweniowali w związku ze zgłoszeniem otrzymanym od mieszkańców, które dotyczyło kobiety bijącej swoje małe dziecko. Policjanci niemal natychmiast byli na miejscu i zatrzymali podejrzaną. 34-latka miała ponad promil alkoholu w organizmie. Kobieta trafiła prosto do aresztu, a niemowlak odebrany jej przez przechodniów, został przewieziony karetką do jednego z miejscowych szpitali. Obecnie przebywa pod opieką lekarzy.

Sprawdzenia w policyjnej bazie danych potwierdziły, że zatrzymaną przez funkcjonariuszy osobą jest kobieta poszukiwana za kradzieże mienia. Po tym, jak wytrzeźwiała będąc w policyjnym areszcie, funkcjonariusze wykonali wstępne czynności procesowe z jej udziałem.

O dalszym losie zatrzymanej 34-latki zdecyduje sąd.

 

źr. policja.pl

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close