AlarmRegionWiadomość dnia

Krwawa jatka w Katowicach! 21-latek wbijał sobie nóż w szyję! Policja uratowała mu życie

Policjanci z Katowic uratowali życie mężczyźnie, który nożem kuchennym zadawał sobie ciosy w szyję. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. W trakcie tej interwencji został również zatrzymany mężczyzna, który był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości.

 

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

Do zdarzenia doszło w centrum Katowic. Na początku nic nie wskazywało, że policjanci będą realizować aż tak trudną interwencję. Dyżurny katowickiej komendy otrzymał zgłoszenie o awanturującym się w mieszkaniu młodym mężczyźnie, który miał demolować meble.

– Jednak kiedy wywiadowcy dotarli pod wskazany adres, już na klatce schodowej usłyszeli krzyki, że pomoc potrzebna jest natychmiast, bo mężczyzna zaczął się okaleczać. Nożem kuchennym kilkakrotnie ranił się w szyję, a także rękę – informuje śląska policja.

Policjanci wbiegli do mieszkania i obezwładnili agresywnego mężczyznę, który wciąż zadawał sobie rany. Natychmiast udzielili mu pomocy przedmedycznej i wezwali medyków. 21-latek został przetransportowany w asyście policjantów do szpitala, którzy udzielili wparcia i dbali o bezpieczeństwo medyków podczas zabiegów, jakim został poddany desperat. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Ponadto, w trakcie interwencji okazało się, że w mieszkaniu z mężczyzną przebywał jego 30-letni znajomy, który ukrywał się przez wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna poszukiwany był do odbycia 7 dni kary aresztu za niezapłaconą grzywnę. Poszukiwany, aby uniknąć aresztu, natychmiast uiścił grzywnę i tym samym zrealizował postanowienie krakowskiego sądu. W związku z powyższym po wykonaniu czynności został zwolniony.

Źródło i foto: Śląska Policja

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Nie żyje Krzysztof Szwed, producent muzyczny i serce śląskiej sceny

Jak rozbił się samolot na lotnisku w Gliwicach? Są NOWE FAKTY

UWAGA na SMS’y dotyczące mandatów! Próbują was oszukać

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close