KategoriaKrajRegion

Krzysztof Kobyliński Piano Solo – uczta dla duszy [Live Stream]

Świat przeniósł się do sieci. Tam słuchamy radia, oglądamy telewizję, tam gra się koncerty. W najbliższy piątek, punktualnie o 19.30 zapraszamy na transmisję na żywo koncertu z Areny Gliwice – Krzysztof Kobyliński Piano Solo.

 

Specjalny koncert

Koncert Krzysztof Kobyliński Piano Solo, odbędzie się w Arenie Gliwice 15 maja. Dlaczego specjalny? – bo odbędzie się bez publiczności, natomiast transmitowany do sieci, zarówno audio, jak i video. W piątkowy wieczór o godzinie 19.30 będzie dostępny na Waszych komputerach i smartfonach.

Szczytny cel

Podczas koncertu zostanie przeprowadzona akcja – zbiórka środków na rzecz wsparcia Szpital Wielospecjalistyczny Sp z oo w Gliwicach.

Gdzie można obejrzeć

Włączcie w piątek wieczorem swoje smartfony, laptopy, telewizory! Transmisja będzie dostępna zarówno na kanale Krzysztof Kobyliński, jak Arena Gliwice.między innymi na tym profilu transmisja na żywo z Arena Gliwice – koncert.

Szczegóły techniczne w dniu koncertu na stronie wydarzenia: Krzysztof Kobyliński Piano Solo – Arena Gliwice – Live Stream

 

Krzysztof Kobyliński – gliwiczanin, kompozytor, aranżer, pianista. Muzyk zorientowany w kierunku jazzu, ale subtelnie wciela w swoją twórczość również inne gatunki, takie jak etno, czy nawet muzykę klasyczną. Jest autorem kilkudziesięciu albumów i wersji koncertowych projektów, w których brała udział czołówka polskiej i światowej sceny okołojazzowej. Tworzy muzykę i koncertuje w kilkunastu formatach: Piano Solo, w duetach ze światowymi wirtuozami (m.in. z Erikiem Truffaz, Daniele Di Bonaventurą, Billem Evansem Reut Rivką), w międzynarodowym, autorskim quintecie KK Pearls (skład polsko-izraelsko-ukraińsko-kolumbijski) oraz Krzysztof Kobyliński & Ethnojazz Orchestra. Jego utwory wykonywali Randy Brecker, Richard Galliano, Mike Stern, Trilok Gurtu i kilkudziesięciu innych artystów. Od strony organizacyjnej Krzysztof Kobyliński jest także twórcą i dyrektorem festiwali PalmJazz, Filharmonia oraz niezwykłego miejsca na mapie muzycznego świata – Centrum Kultury Jazovia w Gliwicach.

źródło: materiały prasowe
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close