KrajRegion

KSW 44. Jak wygląda karta walk w ERGO Arenie? [BILETY]

KSW wraca do ERGO Areny już w czerwcu! Hitowe i od dawna oczekiwane starcie w królewskiej kategorii wagowej pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim (12-5, 5 KO, 2 Sub), a Karolem Bedorfem (14-3, 5 KO, 3 Sub) będzie walką wieczoru gali KSW 44 w ERGO Arenie. Najsilniejszy człowiek świata i były mistrz KSW zmierzą się 9 czerwca w hali położonej na granicy Gdańska i Sopotu, w starciu, które może wyłonić kolejnego pretendenta do tytułu w wadze ciężkiej.

 

Jak wygląda karta walk na KSW 44?

Jeden z najlepszych polskich piórkowych stanie ponownie przed trudnym wyzwaniem. Filip Wolański (11-2, 3 KO, 2 Sub) na KSW 44 będzie miał szansę dopisać do rekordu trzecie zwycięstwo z rzędu! 9 czerwca naprzeciw „Wolana” do walki stanie debiutujący w KSW, niebezpieczny Brazylijczyk, Daniel Torres (7-3, 4 KO, 1 Sub).

Na gali KSW 44, o wakujący pas KSW w wadze piórkowej powalczą Kleber Koike Erbst i Marcin Wrzosek. Kolejnego zwycięstwa w klatce poszuka jedna z największych gwiazd KSW, Michał Materla. Do klatki wejdzie też Tomasz Oświeciński, który skrzyżuje rękawice z bośniacką supergwiazdą, Erko Junem. Wszechstronny Irlandczyk z Dublina, Paul Redmond tym razem przyjedzie na polską ziemię, by zmierzyć się z niebezpiecznym Gracjanem Szadzińskim. Trenujący w SBG Ireland, Chris Fields przywita w klatce KSW obdarzonego potężnym uderzeniem Brazylijczyka, Wagnera Prado.

BILETY

Bilety na KSW 44 wahają się od 90 zł do 250zł na trybunach i od 300 do 500 zł na płycie.

Bilety dostępne są na: https://sklep.ebilet.pl/6755399441055752

oraz w salonach sieci EMPiK, Media Markt, Saturn i Media Expert.

KSW 44 odbędzie się 9 czerwca w ERGO Arenie Gdańsk. Wejście od godz. 17, rozpoczęcie gali o godz. 19

(źr: ebilet.pl/ ERGO Arena)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close