RegionWiadomość dnia

Ktoś chce zabić prezydenta Wodzisławia? „Twoja aorta zostanie przebita”!

Kolejny prezydent, któremu ktoś grozi! Mieczysław Kieca, prezydent Wodzisławia Śląskiego zgłosił na policję pogróżki, jakie dostał od jednego z internautów. „Twoja aorta zostanie przebita” – ostrzega autor maila.

 

To koniec pewnej epoki… Jurek Owsiak nie jest już szefem WOŚP!

-Znów jestem zszokowany 🙁 A jednocześnie głęboko zasmucony, zdziwiony i przerażony bezmiarem nienawiści.
Wczoraj wieczorem na moją oficjalną skrzynkę mailową wpłynęła wiadomość, która zaczynała się słowami: „panie prezydencie mietku kieco (celowo z malej) ogladaj sie za siebie i dbaj o rodzine, bo niedlugo i twoja aorta zostanie przebita…” – napisał na swoim fb prezydent Wodzisławia Śląskiego, Mieczysław Kieca.

Prezydent Wodzisławia zaczął obawiać się o swoje życie po tym, jak otrzymał maila pełnego pogróżek. Autor maila grozi mu, że podzieli on los prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, który zmarł po ataku nożownika, do jakiego doszło w minioną niedzielę.

Znów jestem zszokowany 🙁 A jednocześnie głęboko zasmucony, zdziwiony i przerażony bezmiarem nienawiści.Wczoraj…

Opublikowany przez Mieczysław Kieca Czwartek, 17 stycznia 2019

-„Panie prezydencie mietku kieco (celowo z małej) ogladaj sie za siebie i dbaj o rodzine, bo niedlugo i twoja aorta zostanie przebita…” – napisał autor maila z pogróżkami. Mail z pogróżkami prezydent Wodzisławia otrzymał wczoraj wieczorem. Bez wahania zgłosił sprawę na policję. Mieczysław Kieca zapowiada wszczęcie kroków prawnych przeciwko autorowi pogróżek. Oprócz policji zawiadomił także prokuraturę.

-Nie mam śmiałości, ze względu na drastyczną treść, przytaczać Wam dalszej części wiadomości 🙁 O sprawie powiadomiłem dziś policję i prokuraturę. Chcę, byście wiedzieli, z jaką formą agresji i nienawiści się mierzymy. Nie zgodzę się na takie nikczemne zastraszanie, grożenie mnie i moim bliskim – pisze na swoim fb prezydent Wodzisławia Śląskiego, Mieczysław Kieca.

To nie pierwszy przypadek gróźb karalnych wobec samorządowców i polityków po śmierci prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza. Groźny pod swoim adresem odebrali także prezydenci Wrocławia, Olsztyna i Poznania.
(WZ)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close