RegionSportWiadomość dnia

Latanie na rowerze, rolkach i quadach, czyli mrożące krew w żyłach Freestyle Heroes w Arena Gliwice! [WIDEO]

Quady, motocykle, BMX-y, samochody, rowery MTB i hulajnogi – czyli wszystko na czym, według organizatorów da się latać, już wkrótce wzbije się w powietrze w Arena Gliwice. To specjalna impreza dla Eryka, 14-letniego zawodnika w widowiskowej jeździe na quadzie. To spełnienie jednego z największych marzeń.

 

Świętość zrównana z rynsztokiem w Katowicach! TOP 5 Silesia Flesz


-Jak miałem 2 lata, to zacząłem interesować się quadami, jak miałem 4, dosłałem swojego pierwszego quada. Był to co prawda elektryczny quad, ale próbowałem przerobić go na mocniejszego i od tamtego momentu przyglądałem się, jak tata jeździ na rajdach, wygrywa puchary. Chciałem robić to co on – mówi Eryk Goczał, który jeździ quadem.

Freestyle Heroes w Arena Gliwice – czyli pokazy mrożące krew w żyłach!

W trakcie imprezy Freestyle Heroes w Arena Gliwice ekstremalnie będzie też na rolkach. – Wygląda to tak, że mamy 12-metrową wieżę, z której się rozpędzamy. Zjazd z tej wieży, skocznia, która ma 3,5 metra, 10 metrów dziury i lądowanie. Coś takiego. Będę przelatywał po prostu nad tą dziurą – ja i dwóch innych zawodników na rolkach z Polski – mówi Tomasz Przybylik, który jeździ na rolkach.

Latanie na rowerze, rolkach i quadach, czyli mrożące krew w żyłach Freestyle Heroes w Arena Gliwice!
Latanie na rowerze, rolkach i quadach, czyli mrożące krew w żyłach Freestyle Heroes w Arena Gliwice!

Freestyle Heroes w Arena Gliwice – ekstremalne show już 23 marca!

Jak przekonują organizatorzy, Freestyle Heroes w Arena Gliwice będzie bardzo widowiskową imprezą. – Tak naprawdę jest to święto sportów akcji. Jest to przede wszystkim niesamowite show pirotechniczne, niesamowitych trików, jest to dobra zabawa. Jest tych słów wiele, którymi można by określić, ale jest to przede wszystkim pełne emocji show przeznaczony dla najmłodszych i dorosłych. Jest specjalnie tak ułożony scenariusz, żeby wszyscy to zrozumieli – mówi Grzegorz Czerwiec, współorganizator Freestyle Heroes w Arena Gliwice.

 

Freestyle Heroes odbędzie się w Arena Gliwice już 23 marca.

(Radosław Nosal)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close