Region

Lato w mieście 2018. Liczne zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci i młodzieży w Katowicach

W ramach akcji „Lato w mieście 2018” na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Katowicach organizowane będą liczne zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci i młodzieży.

 

Zajęcia będą odbywać się na obiekty sportowych, gdzie można uprawiać siatkówkę, koszykówkę, piłkę nożną, zapasy, capoeirę, gimnastykę, tenis stołowy i ziemny, czy gimnastykę artystyczną. Szczegółowy harmonogram zajęć dostępny jest na stronie www.mosir.katowice.pl. Udział w większości zajęć jest bezpłatny, jednak tam, gdzie obowiązują bilety wstępu – obowiązuje opłata.

Zajęcia organizowane przez MOSIR to doskonała okazja na spędzenie wolnego czasu w aktywny i zdrowy sposób. Zachęca się dzieci i młodzież do produktywnego i ciekawego letniego wypoczynku w sportowej atmosferze.

MOSiR zaprasza do zapisów do otwartego turnieju piłki nożnej plażowej na terenie ORW Bugla. Turniej odbędzie się 30 czerwca. Zapisywać można się mailowo (imprezy@mosirkatowice.pl) do 20 czerwca.

Ruszyły także zapisy do otwartego turnieju siatkówki plażowej par mieszanych, który odbędzie się 7 lipca na ORW Bugla. Zapisy przyjmowane są na adres mailowy imprezy@mosir.katowice.pl do 26 czerwca. Szczegóły turnieju na stronie mosir.katowice.pl

 

(źr: UM Katowice)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close