Region

Legendia zimą? Śląskie Wesołe Miasteczko otwarte do 6 stycznia

Do 6 stycznia Legendia (Śląskie Wesołe Miasteczko) będzie otwarta dla zwiedzających. Sami zobaczcie jakie atrakcje będą czynne.

 

Przyzwyczailiśmy Was do treści pełnych humoru. Tym razem ostatnie wydarzenia nam na to nie pozwalają. ZOBACZCIE co stało się w ostatnim tygodniu oraz to, co powinien wiedzieć każdy mieszkaniec naszego regionu.

TOP 5 SILESIA FLESZ

 

Do 6 stycznia możliwa będzie przejażdżka na Magical Postal Service, Air Baloons, Sailor Academy, Electric Ring, Magical Lake Expedition oraz Circus Tea Cups.

Idąc w stronę Legendii Flower traficie na bonfire place, czyli ognisko, przy którym można zrobić pyszne pianki marshmallow oraz ogrzać się z grzanym winem w ręku.

W tej części parku czynne będą atrakcje – Tea Cups czyli legendarne filiżanki, diabelski młyn Legendia Flower z widokiem z 40m oraz Jama Bazyliszka, która skrywa Interactive Dark Ride, game room, rura park oraz bistro z gorącą czekoladą czy herbatą zimową.

Bawić będzie się można codziennie w godzinach od 12:00 do 18:00.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close