SportWiadomość dnia

Lewandowski strzelił 5 goli w 9 minut! Wcześniej ze swoją żoną…[WIDEO]

Lewandowski przejdzie do historii futbolu z kilku powodów. Już nie tylko zapamiętany będzie z 4 bramek zaaplikowanych w Lidze Mistrzów Realowi Madryt. Teraz na ustach wszystkich jest to, co zrobił w meczu Bayern Monachium – Vfl Wolfsburg. Lewandowski strzelił w meczu Bundesligi aż 5 goli zaledwie w 9 minut! To nie koniec – przy tej okazji ustanowił kolejny rekord. Strzelił najszybciej zdobytego w historii Bundesligi hat-tricka. Lewandowski w meczu z Wolfsburgiem zagrał dopiero od 46 minuty. Kiedy pojawił się na murawie, Bayern Monachium – lider Bundesligi, który w tym sezonie nie stracił jeszcze ani punktu – przegrywał z Vfl Wolfsburg 0-1. Ale od 51. minuty "wilczki" mogły już tylko bezradnie obserwować Lewandowskiego w akcji. Lewandowski w zaledwie 9 minut zdobył 5 bramek, a ta numer "5" to prawdziwa bramka z innej galaktyki, lub jak kto woli – "stadiony świata".

Gratulacje i komentarze po tym, jak Robert Lewandowski strzelił 5 goli w 9 minut płyną z całego świata. Ale prawdziwą furrorę zrobił wpis żony Roberta Lewandowskiego – Anny. Na swoim profilu na facebooku ujawniła tajemnicę jego sukcesu i wprost kosmicznej formy. Razem zjedli rano "mistrzowskie śniadanie". Co? Tego dokładnie Anna Lewandowska nie ujawnia, ale wśród serwowanych polskiemu napastnikowi specjałów jest między innymi omletowa tortilla z boczkiem, pomidorami i marchewką na klarowanym maśle. Lewandowscy odżywiają się bardziej niż zdrowo – nie jedzą min. nabiału i glutenu.

Wygląda też na to, że podobnie jak Cristiano Ronaldo rozpoznawalny jest już jako CR7, Robert Lewandowski także doczeka się swojego "skrótu". Po strzeleniu 5 goli w 9 minut, może on być tylko jeden. LR9 <.>