KategoriaRegion

Loty w powietrzu, akrobacje na quadzie – to wszystko podczas Freestyle Heroes – Extreme & Moto Show w Gliwicach

Freestyle Heroes – Extreme & Moto Show to  megaspektakl sportów akcji, który na żywo będzie można zobaczyć już 23 marca 2019r. w Gliwicach.  W 7 widowiskowych dyscyplinach w Arenie Gliwice zaprezentuje się aż trzydziestu trzech najlepszych zawodników z Polski i Europy.

 

TOP 5 SILESIA FLESZ: Osuszanie KAŁUŻY i podryw na elektryczne BMW

Loty na 25 metrów w powietrzu, podwójne salta, akrobacje na quadzie czy buggy to tylko część atrakcji, które wiosną będzie można zobaczyć na żywo w hali Arena Gliwice.

Scenariusz imprezy oparty został na oryginalnej formule dwóch ekip, walczących ze sobą na ewolucje i triki – Young Freeks vs Old School Rockers, czyli młodzi szaleńcy kontra starzy wyjadacze. O tym, kto wygra poszczególne bitwy będą decydować widzowie.

Arena zmagań będzie miała prawie 3000m2, a konstrukcje, które w niej staną, wielkość jakiej jeszcze nigdy dotychczas nie spotkano. Dynamika widowiska oparta zostanie na 3 wielkich lądowaniach , które umożliwią potrójne skoki synchroniczne. Uzupełnieniem akrobacji będzie profesjonalna pirotechnika oraz gra świateł, co dodatkowo spotęguje masę wrażeń.

Więcej informacji na stronie www.arenagliwice.com.

FREESTYLE HEROES to:
  • 33 światowej klasy zawodników w tym zdobywcy medali na Xgames
  • 3 dyscypliny MOTO (8 x FMX, 2 x QUADS, 1 x BUGGY)
  • 4 dyscypliny EXTREME (8 x MTB, 8 x BMX, 3 x INLINE, 3 x SCOOTER)
  • 3 wielkie lądowania
  • FireShow – Psycho Dolls
  • Efekty sceniczne – Viva- System
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close