Oglądaj w TVSRegion

Loża Prezydentów – nowy program już od lutego w TVS! Politycy w ogniu pytań

Loża Prezydentów – nowy program na antenie telewizji TVS 5 lutego o godz. 17:55 na antenie telewizji TVS zadebiutuje nowy program publicystyczny. W Loży Prezydentów będziemy gościć prezydentów, burmistrzów i wójtów miast i gmin Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, ale nie tylko.

 

 

Do naszego studia zaprosimy także przedstawicieli GZM oraz ekspertów w danej dziedzinie. Jeśli uznamy, że warto pokazać jakieś rozwiązanie zastosowane w mieście spoza GZM, jego prezydent też będzie mógł liczyć na zaproszenie. Chcemy dyskutować o wyzwaniach i problemach, które dotyczą nas wszystkich. Komunikacja publiczna, zagospodarowanie odpadów, zanieczyszczenie powietrza, drogi rowerowe, sport czy kultura.

 

To tylko niektóre z tematów, którymi będziemy się zajmować, i o które będziemy pytać naszych gości. Zawsze jednak będziemy dążyć do szukania rozwiązań, które obejmą nie tylko jedno miasto. W końcu żyjemy w metropolii. Autorem i prowadzącym „Lożę Prezydentów” jest Grzegorz Żądło, dziennikarz związany z TVS od początku istnienia stacji.

 

„Loża Prezydentów” to nowy program publicystyczny TVS, który będzie miał swoją premierę 5 lutego o 17:55. Jesteście ciekawi, jakie plany i działania podejmuje Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia? Chcecie wiedzieć, co dzieje się w waszym mieście czy gminie? Od teraz będziecie na bieżąco, dzięki „Loży Prezydentów”.

 

Nie przegap premierowego odcinka już w środę 5 lutego o 17:55 w TVS.

TOP 5 Silesia Flesz bije kolejne rekordy z WOŚP i pyta kto i po co bije kota?!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Bądźcie na bieżąco z tym, co dzieje się wokół was. Zadawajcie pytania i szukajcie odpowiedzi w „Loży Prezydentów”. Widzimy się w każdą środę o 17:55 w TVS.

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Duda na 75. rocznicy wyzwolenia Auschwitz: Fałszowanie historii i wykorzystywanie Auschwitz to bezczeszczenie pamięci ofiar! [WIDEO]

Dwóch nastolatków strzelało do księży! Są już w rękach policji [FOTO]

Szok! 19-latka zabiła swojego ojczyma. Tragedia w Bobrownikach

Marlena Borczyk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close