RegionWiadomość dnia

Macie misia? Podzielcie się! W Mysłowicach trwa zbiórka pluszaków i zabawek [WIDEO]

W Mysłowicach trwa zbiórka zabawek zorganizowana przez miasto. Zabawki mają zostać rozdane dzieciom podczas świątecznego jarmarku.

 

Gramy w kolejową grę, szukając dzików niszczących osiedla i jadąc różowym autobusem 😉 ZOBACZCIE TOP 5 SILESIA FLESZ

-Rodziny dzieci dzielą się maskotkami, pluszakami z innymi dziećmi. Wiadomi, że to czas świąteczny kiedy lubimy się dzielić, kiedy spędzamy czas ze sobą. Ta idea pozwala nam się zintegrować – mówi Katarzyn Grobelna, MOK w Mysłowicach.

Tegoroczny jarmark na mysłowickim Rynku rozpocznie się 7 grudnia i potrwa trzy dni. Trwają właśnie przygotowania do niego. –Będzie coś niezwykłego – Anielski Młyn, gdzie można dobrze zjeść i się napić, do tego warsztaty rzeźbienia w lodzie, ice – show, a ostatniego dnia jako finał wjeżdża święty Mikołaj i zabawkę dla każdego dzieciaka – mówi Michał Skiba, dyrektor MOK w Mysłowicach.

Maskotki można przynosić m. in. do MOK, czy mysłowickiego urzędu miasta. Zabawki nie muszą być nowe, ale powinny być w dobrym stanie. Zbiórka potrwa do 3 grudnia.

Macie misia? Podzielcie się! W Mysłowicach trwa zbiórka pluszaków i zabawek
Macie misia? Podzielcie się! W Mysłowicach trwa zbiórka pluszaków i zabawek

(Monika Herman)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz również

Close
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close