RegionWiadomość dnia

Mały bohater z Żor ma wielkie serce! 10-latek zaskoczył wszystkich

Mały bohater z Żor, Miłosz Stefaniak, ma wielkie serce! 10-latek zaskoczył wszystkich tym, co postanowił i co zrobił

 

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt w jednym z osiedlowych klubów w Żorach odbyła się charytatywna akcja dla bezdomnych czworonogów z Żor. Zorganizowało ją Żorskie Stowarzyszenie dla Zwierząt, które w mieście działa już kilkanaście lat. Inicjatywę organizacji wsparła rzeczniczka żorskiej policji – asp. szt. Kamila Siedlarz, która nie tylko przekazała swą „cegiełkę dla zwierząt”, ale i poprowadziła praktyczną lekcję poświęconą bezpieczeństwu dzieci w kontaktach ze zwierzętami.

Wszystkich odwiedzających klub „Rebus” od progu witał również 6-miesięczny Gogi(fot.policja)

Policjantce towarzyszył 10-letni chłopiec okrzyknięty bohaterem dnia. Miłosz Stefaniak postanowił pewien czas temu wszystkie zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na zakup darów dla zwierząt. Z niecierpliwością oczekiwał chwili, w której razem z mamą będzie mógł przekazać prezenty na ręce szefowej Żorskiego Stowarzyszenia dla Zwierząt.

Wszystkich odwiedzających klub „Rebus” od progu witał również 6-miesięczny Gogi. Kotek po tym, jak został uratowany przez ludzi o wielkich sercach, aktualnie przebywa w domu tymczasowym i czeka na adopcję. O to, by jak najszybciej znalazł nowego, odpowiedzialnego właściciela apelowali nie tylko członkowie stowarzyszenia, ale i 10-letni Miłosz oraz żorska policjantka.(WZ/KMP Żory)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close