Region

Marzysz o fantastycznym rowerze? Konkurs „Szlagierowa Niedziela” czeka!

Czas na konkurs „Szlagierowa Niedziela” w TVS! Pogoda niewątpliwie zachęca do wyjścia na zewnątrz. Marzy Wam się rowerowa wycieczka, ale brak Wam dwóch kółek? A może chcecie zmienić Wasz rower na nowszy model? Już od niedzieli 16 czerwca staniecie przed szansą na wygranie fantastycznego modelu w Telewizji TVS! 

Z myślą o naszych najwierniejszych fanach przygotowaliśmy serię konkursów, w których będziecie mogli wygrać najlepszego towarzysza każdej wakacyjnej podróży – rower Chillovelo ufundowany przez Bikershop Katowice!

„Szlagierowa Niedziela” TVS: jak zdobyć rower?

Jak zdobyć rower? Już od 16 czerwca (niedziela) oglądajcie trzy premierowe wydania programów Telewizji TVS – „Koncert Życzeń” (godzina 16:00), „My Wam to Zagramy” (godzina 17:15) i „Szlagierowa Lista TVS” (godzina 19:25). W każdym z wymienionych hitów Stacji padnie jeden wyraz, który musicie wpisać w treść SMS-a. Trzy wyrazy razem utworzą pierwszą część zdania, którą następnie w wiadomości musicie również rozwinąć. Wspomniane wyrazy i Wasze rozwinięcie należy w SMS-ie poprzedzić zwrotem „TVS”. Przykład:

W niedzielnym wydaniu programu „Koncert Życzeń” pada wyraz NAJBARDZIEJ.

W niedzielnym „My Wam to Zagramy” pada wyraz CIESZĘ SIĘ.

Natomiast w niedzielnym odcinku programu „Szlagierowa Lista” pada wyraz GDY.

Weźcie telefon, w treść SMS-a wpiszcie „TVS”, jak również podane w programach wyrazy i Wasze rozwinięcie. Wiadomość konkursowa może przykładowo wyglądać następująco:

TVS Najbardziej cieszę się gdy odwiedzają mnie wnuczki – Kasia i Ania

Treść takiego SMS-a wysyłacie pod numer telefonu 70068 (koszt wiadomości to 0,62 zł z VAT). Komisja konkursowa wyłoni najciekawszą odpowiedź i ją nagrodzi rowerem Chillovelo. Regulamin „Szlagierowy konkurs TVS” znajdziecie na stronie internetowej: REGULAMIN

Macie pytania dotyczące konkursu? Dzwońcie pod nr 32 608 99 24 lub 32 608 92 24 (8:00-16:00). Konkurs trwa przez cztery kolejne tygodnie od 16 czerwca.

„Szlagierowa Niedziela” TVS: co tydzień nowe zdanie, jak i nowy rower do wygrania! Powodzenia!

ZOBACZ RÓWNIEŻ „KONCERT ŻYCZEŃ W TVS”:

Koncert Życzeń – czyli moc serdeczności w Telewizji TVS!

OGLĄDAJ TAKŻE „MY WAM TO ZAGRAMY”:

My Wam to Zagramy: wydanie 9.06.2019

ZOBACZ RÓWNIEŻ „SZLAGIEROWA LISTA TVS”:

Szlagierowa Lista TVS: wydanie 9.06.2019

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close