KrajRegionWiadomość dnia

Maseczki ochronne w sklepach Żabka! Najtańsze na rynku? Wiemy, jaka cena!

Coraz więcej instytucji i sieci handlowych wprowadza do sprzedaży maseczki ochronne. Od 15 kwietnia maseczki będą dostępne w sklepach sieci Żabka. Maksymalnie będzie można kupić 10 sztuk. Sieć rezygnuje przy ich sprzedaży z zysku! Jaka cena maseczek w sklepach Żabka?

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: 5 tysięcy za wycieczkę do lasu, albo na myjnię! To nie żart!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Sieć sklepów Żabka od 15 kwietnia umożliwi klientom zakup maseczek w najniższej cenie na rynku, która wynika z całkowitej rezygnacji przez Żabkę i jej franczyzobiorców z zysku. Około 8 milionów jednorazowych maseczek ochronnych będzie dostępnych do nabycia w ponad 6000 sklepach w opakowaniach po 10 sztuk w cenie 16,17 zł za pakiet. Do 16 kwietnia br. maseczki pojawią się we wszystkich sklepach w całej Polsce. Sieć zapowiada, że kolejna transza pojawi się w sklepach w przyszłym tygodniu.

 

Maseczki w sieci sklepów Żabka: Będą sprzedawane bez zysku po 1zł 61gr

 

-Jest to element działań, które sieć Żabka podjęła w związku z dodatkową ochroną zalecaną na obecnym etapie epidemii. W ostatnich dniach zrealizowana została dystrybucja maseczek ochronnych dla pracowników i rozpoczęło się przygotowanie 500 tysięcy maseczek medycznych do nieodpłatnego przekazania szpitalom. Jednak największym wyzwaniem, które Żabka postanowiła podjąć, było zapewnienie możliwości nabycia, przez jak największą grupę klientów, maseczek w jak najniższej cenie. W efekcie podjęto decyzję o rezygnacji z zysku, zarówno po stronie sieci, jak i franczyzobiorcówczytamy w komunikacie firmy Żabka.

-W naszym przekonaniu każdy powinien mieć możliwość nabycia maseczki ochronnej w jak najniższej cenie. Z tego powodu podjęliśmy decyzję o dystrybucji maseczek bez zysku, w cenie która odzwierciedla koszty zakupu i transportu. Dołączyli do nas franczyzobiorcy, akceptując rezygnację z marży również po ich stronie. Wiemy, że nie zaspokoimy całego popytu, ale przygotowujemy już kolejne dostawy, by każdy mógł chronić siebie i swoich najbliższychmówi Tomasz Suchański, Prezes zarządu firmy Żabka Polska.

 

Maseczki w sklepach Żabka: Specjalny transport przyleciał do Polski JumboJetem!

 

Maseczki jakie będzie można kupić w sieci sklepów Żabka przeznaczone są dla osób dorosłych i są zgodne z normą EN149. Stanowią wyrób niemedyczny przeznaczony do ochrony osobistej, jako wsparcie bezpieczeństwa. Cena za sztukę wynosi poniżej 1,62 zł przy zakupie opakowania zawierającego 10 sztuk. Odpowiada ona kosztowi zakupu maseczek oraz ich dostawy do Polski. Tym samym maseczki sprzedawane są bez marży. Aby zapobiec potencjalnym spekulacjom wywołanym najniższą ceną na rynku, sieć zwróciła się do franczyzobiorców o szczególną uwagę przy sprzedaży maseczek i wprowadziła zasadę limitu jednej paczki z maseczkami dla każdego klienta. Paczka maseczek, jakie trafią do sprzedaży w sieci Żabka zawiera 10 sztuk.

Maseczki przyleciały do Polski specjalnie zorganizowanym przez sieć Żabka samolotem Boeing 747-400 JumboJet i trafiły w ostatni piątek w nocy na Lotnisko Chopina w Warszawie. Po dokonaniu wszystkich formalności są obecnie kierowane do sklepów w całej Polsce.

Sieć Żabka, która wprowadza do sprzedaży maseczki – chce także pomóc służbie zdrowia. -Szeroką pomoc dla szpitali, w którą od początku pandemii angażuje się Żabka, sieć uzupełni nieodpłatnym przekazaniem 500 tysięcy maseczek medycznych do placówek służby zdrowia w porozumieniu z Ministerstwem Zdrowia, które wskaże ośrodki, do których należy je dystrybuowaćinformuje sieć Żabka.

Wcześniej sieć na swój koszt wyposażyła w maseczki oraz przyłbice ochronne swoich franczyzobiorców oraz obsługę sklepów, co stanowi kolejny, uzupełniający element ochronny.

 

źródło: informacja prasowa Żabka

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Biskup gliwicki zdecydował kiedy odbędą się bierzmowania i komunie

Prawie 640 tys. wniosków o wsparcie w ramach tarczy antykryzysowej

Lekarze ochotnicy poszukiwani! APEL prezesa ORL w Katowicach

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Maseczki ochronne w sklepach Żabka! Najtańsze na rynku? Wiemy, jaka cena!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close