RegionSportWiadomość dnia

Mecz Polska-Włochy na Stadionie Śląskim: Włosi modlą się, żeby Piątek zrobił sobie wolne od strzelania ;-) [WIDEO]

Reprezentacja Polski zmierzy się z Włochami w niedzielę, 14 października w spotkaniu Ligi Narodów na Stadionie Śląskim. Dla obu drużyn będzie to spotkanie bardzo ważne, ponieważ wygrana da możliwość pozostania w najwyższej dywizji. Włosi bardziej niż Lewandowskiego, boją się wschodzącej gwiazdy kadry ii Serie A – Krzysztofa Piątka!

 

ZOBACZ KONIECZNIE: Dwóch nastolatków zwiało policjantom z konwoju w Piekarach Śląskich!

–Nie można porównywać obu reprezentacji. Polska grała na mundialu, nas pierwszy raz od wielu raz na nim zabrakło. Macie silny zespół, a my weszliśmy na nową drogę. Mam pomysł na zespół – przyznał selekcjoner Włochów – Roberto Mancini.

Liderem włoskiej reprezentacji jest Giorgio Chiellini, który rozmawiał z Szymonem Borczuchem. –Mecz w Chorzowie będzie inny niż w Bolonii. Polska ma świetnego napastnika i innych zawodników, których znamy z ligi włoskiej. To będzie ważny mecz, ale nie czujemy presji – przyznał obrońca Juventusu.

ZOBACZ TAKŻE: Przez błąd w działaniu systemu CEPiK możemy stracić ważny dowód rejestracyjny?

(źr: TVP Sport/WZ)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Mecz Polska-Włochy na Stadionie Śląskim: Włosi modlą się, żeby Piątek zrobił sobie wolne od strzelania ;-) [WIDEO]”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close