RegionSport

Mecze piłkarskiej Ekstraklasy odwołane do 26 kwietnia

Kibice piłki nożnej jeszcze długo poczekają na mecze Ekstraklasy. Dzisiaj zarząd Ekstraklasy S.A. podjął decyzję o wydłużeniu przerwy od rozgrywek aż do 26 kwietnia!

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Nie leczcie koronawirusa papierem toaletowym!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy S.A. informuje, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie.
O ewentualnych decyzjach w zakresie wznowienia rozgrywek przed upływem ww. terminu i ustalenia terminów rozegrania zaległych meczów lub konieczności odwołania kolejnych zawodów, poinformujemy niezwłocznie po ich podjęciupiszą władze PKO Ekstraklasy w komunikacie.

Początkowo, 13 marca, PKO Ekstraklasa poinformowała, że rozgrywki ligowe zostaną zawieszone do końca miesiąca. Dzisiaj postanowiono jednak wydłużyć ten termin do 26 kwietnia. Na podobny krok zdecydowały się władze większości europejskich lig piłkarskich.

Na razie nie wiadomo, czy sezon piłkarski w kraju zostanie dokończony. Pojawiały się już głosy, że powinien zostać zakończony już teraz, a tytuł mistrzowski powinno się wręczyć obecnemu liderowi rozgrywek, czyli Legii Warszawa. Takie decyzje jednak na razie nie zapadły. Z podobnym problemem borykają się choćby ligi włoska, czy angielska.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Koronawirus w Knurowie: są wyniki badań pracowników, którzy mieli kontakt z zakażoną lekarką

Dworzec widmo! Ludzi jest tak mało, że Koleje Śląskie postanowiły odwołać niektóre kursy

Sosnowiec: Podejrzana o zakażenie koronawirusem odmówiła leczenia na zakaźnym. Po pomoc chciała iść na SOR

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close