RegionŚwiat

Miał być strudel, wyszła rozpacz. Kobieta spaliła 40 tysięcy euro w piekarniku!

40 tysięcy euro spaliła w piekarniku kobieta, która chciała upiec strudel. Nie miała pojęcia, że w środku są pieniądze. Ukrył je tam jej partner.

 

 

Prowadzący siedzi w baranie. Gość niespodzianka! TOP 5 Silesia Flesz

 

Mężczyzna ukrył w piekarniku sporą sumę pieniędzy i nic nie powiedział swojej partnerce. Dlatego też pewnego dnia 40 tysięcy euro – poszło z dymem.

Kobieta włączyła piekarnik, a kiedy chciała włożyć do niego ciasto, okazało się, że w środku są pieniądze, które jej partner ukrył na wypadek policyjnej rewizji – podaje RMF24.pl

Jak podaje RMF24.pl, sprawa wyszła na jaw w procesie przed włoskim sądem. Partner kobiety, która spaliła pieniądze,  oskarżony był o „wypranie” za granicą 40 milionów euro. W czasie rozprawy przedstawiono zapis wypowiedzi kobiety z założonego na wniosek śledczych podsłuchu telefonicznego. W rozmowie z siostrą wyznała ona, że nie wiedziała o ukrytych w piekarniku pieniądzach i je spaliła.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Miał być strudel, wyszła rozpacz. Kobieta spaliła 40 tysięcy euro w piekarniku!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close