KrajRegion

Mirek Szołtysek – to już 30 lat na scenie! Jubileuszowy koncert już 18 stycznia w ChCK

30-lecie pracy artystycznej i 20-lecie zespołu, czyli Mirek Szołtysek świętuje swój benefis! Koncert artysty odbędzie się 18 stycznia w Chorzowskim Centrum Kultury. Kto zagra?

 

Mirek Szołtysek jest jednym z czołowych nazwisk na śląskiej estradzie. Stworzony przez niego zespół – Wesołe Trio – obchodzi niedługo 20 lat istnienia, a sam artysta występuje na śląskiej scenie muzycznej już 30 lat! Z tej okazji już 18 stycznia odbędzie się wyjątkowy benefis w Chorzowskim Centrum Kultury.

Sprawdź szczegóły wydarzenia i dołącz do świętowania!

 

Bilety

Dołącz do wyjątkowego, jubileuszowego koncertu Mirka Szołtyska i kup bilety już teraz! Bilety w cenie 60 zł (parter) i 50 zł (balkon) dostępne są do nabycia w kasie Chorzowskiego Centrum Kultury oraz na stronie internetowej.

KUP BILET!

Potrzebujesz więcej informacji lub chcesz zarezerwować miejsce? Napisz na adres Sabina@chck.pl lub zadzwoń na jeden z wymienionych numerów: 32 349 78 67, 32 349 78 65, 32 349 78 63.

Mirek Szołtysek - benefis (fot. TVS)

 

 

Mirek Szołtysek – orędownik śląskiej muzyki

Fani śląskiej muzyki nie mogą go nie znać. Od 30 lat tworzy muzykę o Śląsku, po śląsku i dla Ślązaków. „Wspomnienie o Józku”, „Dej sie pocałować” czy „Romantyczno noc” to tylko niektóre z hitów, dzięki którym artysta jest rozpoznawalny nie tylko na Śląsku, ale i w całym kraju i uwielbiany przez słuchaczy.

Cały koncert będzie wyjątkowy – wykonawcy oraz publiczność – mówi Mirek Szołtysek. – Zatrzymam się teraz na wykonawcach. Nie ma ich zbyt wielu, ale wybrałem tych, którzy są moimi przyjaciółmi i prawdziwymi artystami na scenach śląskich, polskich i światowych. A co potrafią, sami ocenicie.

Przeczytaj cały wywiad z artystą!

Mirek Szołtysek: Kulturę śląską trzeba przede wszystkim mieć w sercu

 

Świętuj z Mirkiem Szołtyskiem już 18 stycznia

Po 30 latach na śląskiej estradzie, przyszła pora na świętowanie. Wyjątkowy, jubileuszowy koncert odbędzie się 18 stycznia w Chorzowskim Centrum Kultury (ul. Henryka Sienkiewicza 3). Koncert rozpocznie się o 18:00.

Koncert będzie rejestrowany telewizyjnie.

 

Kto zagra?

Prócz największych hitów Mirosława Szołtyska, uczestników koncertu czekają liczne występy gościnne.

Edward Simoni

Jacek Silski

Andrzej Skaźnik

Darek Band

 

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami dotyczącymi tego i innych koncertów z cyklu Parada Gwiazd Telewizji TVS? Śledź facebookowy fan page Agencja Koncertowa i Wydawnictwo TVS oraz Telewizji TVS!

Telewizja TVS Agencja Koncertowa i Wydawnictwo TVS

 

Ciekawostki zza kulis znajdziesz codziennie na instagramie TVS!

INSTAGRAM

 

Po najciekawsze newsy i zawsze świeże informacje ze Śląska i Zagłębia zaglądaj na facebook TVS News!

FACEBOOK TVS NEWS

Marlena Borczyk

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close