KategorieSport

MK Górnik Katowice gromi rywala! LKS Łąka na kolanach

Trzecia kolejka katowickiej ligi okręgowej była dla MK Górnik Katowice niezwykle udana! Piłkarze z południa Katowic rozgromili LKS Łąka 6:1 i zapewnili sobie cenne trzy punkty.

MK Górnik Katowice - LKS Łąka (fot. facebook MK Górnik Katowice)
MK Górnik Katowice – LKS Łąka (fot. facebook MK Górnik Katowice)

Po dwóch porażkach w Imielinie i Mikołowie, przyszedł czas na okręgówkę na Kostuchnie! Drużyna z południa Katowic wyszła zmotywowana i głodna zwycięstwa. Było to widać już od pierwszych minut meczu.

Strzelanina rozpoczęła się w 11 minucie, kiedy to Dawid Jurowicz piękną akcję zakończył golem.

Pod koniec pierwszej połowy spotkania w/w zawodnik był faulowany w polu karnym, a „11” na gola zamienił Kamil Ochojski.

Autorami kolejnych bramek byli kolejno: Łukasz Dąbrowiecki (rzut karny), Kamil Ochojski, Artur Mkrtchyan oraz ponownie Dąbrowiecki. Goście zdobyli honorową bramkę dopiero w doliczonym czasie gry.