MK Górnik Katowice: Małe derby Katowic, czyli sportowy rollercoaster!

Derby między Victorią Katowice a UKS MK Górnik Katowice zakończone wynikiem 3:3! Przebieg meczu nie był jednak oczywisty…

Wczorajszy (25.04) mecz derbowy między lokalnymi klubami – Victorią Katowice i UKS MK Górnik Katowice – dostarczył zgromadzonym na trybunach kibicom sporo emocji. Rozgrywka zakończyła się remisem 3-3, jednak nie od początku spotkanie brnęło w tym kierunku!

Po pierwszej połowie kibice Górnika z pewnością byli pewni zwycięstwa swojej drużyny – wynik 3-0 dawał na nie duże nadzieje. Mecz okazał się jednak prawdziwym, sportowym rollercoasterem – w drugiej połowie zawodnicy Victorii, dzięki walce i zaangażowaniu, odratowali swoją stratę.

Ostatecznie rozgrywka zakończyła się remisem 3-3 i zimnym prysznicem zawodników MK Górnik. Kolejne spotkanie na murawie odbędzie się 28 kwietnia (sobota) – MK Górnik ugości na swoim stadionie drużynę Śląska Świętochłowice. Mecz rozpocznie się o 11!