MK Górnik Katowice nie do zatrzymania! Kolejna wysoka wygrana katowiczan! [ZDJĘCIA]

W sobotnim spotkaniu (12.05) o mistrzostwo katowickiej A-klasy UKS MK Górnik wygrał 5-0 z drużyną KS Stadion Śląski Chorzów. To kolejny z rzędu sukces na koncie piłkarzy z Kostuchny.

Piłkarze MK Górnik Katowice znowu gromią. Pokonali aż 5-0 Stadion Śląski Chorzów (fot. facebook/MK Górnik Katowice)

Piłkarze katowickiej „eMeczKi” są nie do zatrzymania! Mecz na stadionie MK Górnik Katowice rozpoczął się dość wyrównaną pierwszą połową, której wynik końcowy (0-0) okazał się wyjątkowo zwodzący.

Po przerwie zespół z Kostuchny rozpoczął ostrą rywalizację i okazał się bezprecedensowym liderem tego spotkania. Zdominowani członkowie drużyny KS Stadion Śląski nie zdołali zdobyć ani jednej bramki. Z kolei MK Górnik w ciągu drugiej połowy strzelił aż pięć goli (Dąbrowiecki x3, Ochojski K., Honysz K.).

Dynamiczna gra, mobilizacja i myślenie zespołowe zakończyło się spektakularną wygraną piłkarzy MK Górnik, kolejną w tym sezonie!