AlarmRegionWiadomość dnia

Przywiązali kobietę do łóżka i torturowali. Morderstwo w Piekarach Śląskich

Do zdarzenia doszło w Piekarach Śląskich dzielnicy Kozłowa Góra. Dwóch sprawców, mężczyzna i małoletnia, przywiązali starszą kobietę do łóżka w sypialni w jej własnym domu i torturowali. Chcieli pieniędzy, których kobieta w domu nie miała, dlatego też z zimną krwią ją zabili. Świadkiem całego zdarzenia mogła  być niepełnosprawna, która opiekowała się zabita 68-letnia Róża K.

 

Policja została poinformowana o martwej Róży K. 16 kwietnia. Jak ustaliła prokuratura, została zabita około dwóch dni wcześniej. – Po sekcji zwłok ustalono, że kobieta miała rany cięte głowy, ale umarła przez uduszenie – poinformowała nas Joanna Smorczewska, rzecznik prasowy, Prokuratury Okręgowej w Gliwicach.

 

Przesłuchano kilkunastu świadków, sprawdzono kilkadziesiąt adresów. Już w kilka godzin od otrzymania zgłoszenia policja zatrzymała podejrzanego o zabójstwo 68-letniej Róży K. Jest nim 25-letni Paweł D. Przesłuchana została także 15-latka.  – Prokuratura złożyła wniosek o traktowanie małoletniej przed sądem jako pełnoletniej – wyjasniła Smorczewska. 

 

Wśród mieszkańców okolicznych domów chodzą plotki, że morderstwo zlecił ktoś z rodziny.

 

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close