AlarmRegion

Morderstwo w Siemianowicach Śląskich?! Na nieużytkach znaleziono ciało mężczyzny

Na nieużytkach w centrum Siemianowic Śląskich znaleziono ciało mężczyzny. Było zakopane. Śledczy poinformowali, że ofiara miała obrażenia głowy.

 

 

Nie damy wyciąć MUCHOWCA! TOP 5 Silesia Flesz w obronie lasu!

Do makabrycznego odkrycia w centrum Siemianowic Śląskich doszło w sobotę. Policjanci ustalili osobę, która może  mieć związek ze śmiercią mężczyzny. Trwają jej poszukiwania. Trwa także ustalanie wszelkich okoliczności tej tragedii.  Prokurator zlecił sekcję zwłok denata.

 

Materiał Pawła Jędrusika:

Na nieużytkach w centrum Siemianowic Śląskich odkryto zwłoki 28-letniego mężczyzny. Mężczyzna był zakopany, miał obrażenia głowy. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że ciało leżało w ziemi najwyżej kilka dni. Teraz policja poszukuje zabójcy.

– My wiemy, kto dokonał tej zbrodni. Ta osoba ukrywa się, poszukujemy jej. Jego wizerunek oraz dane zostały rozesłane do każdej jednostki w kraju. Mamy nadzieję, że to kwestia czasu i będzie zatrzymany – mówi podkom. Tatiana Lukoszek, KMP w Siemianowicach Śląskich.

Jutro ma odbyć się sekcja zwłok 28-latka. Na razie nie wiadomo, dlaczego mężczyzna został zabity. Policja bierze pod uwagę kilka hipotez.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close