Region

Mural Trzaskowskiego w Katowicach znów zamalowany

Spore emocje wśród mieszkańców wzbudza namalowany kilka dni temu w Katowicach mural z wizerunkiem Rafała Trzaskowskiego.

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Namalowany w środę, 1 lipca, przez znanego artystę Wilhelma Sasnala mural pierwszy raz został zniszczony zaledwie kilkanaście godzin później. Nieznana osoba zamazała wtedy wizerunek kandydata na prezydenta i dopisała wulgarny napis „je… PO”.

Już wtedy działacze PO ze Śląska nie kryli oburzenia, że ktoś zdewastował ich pracę. – Szkoda, bo kampania wyborcza powinna być rywalizacją ale fair play, na pomysły, na wizje także te nieszablonowe, a nie na hejt, nienawiść, agresję. To nie jest droga, którą powinniśmy podążać – podkreślał dwa dni temu w TVS News Łukasz Borkowski ze sztabu wyborczy Rafała Trzaskowskiego Katowice.

Na kolejną dewastację nie trzeba było długo czekać. Jak poinformował wczoraj portal Katowice24.info mural znowu został zamalowany. Tym razem ktoś namalował na nim postać i dopisał sprayem „Murale polityków na murach nie mają prawa bytu”.

Foto: Katowice24.info

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Burze nad Śląskiem: Bytom znowu zalany! I znowu pływa ulica Piłsudskiego! [WIDEO]

Kąpieliska Pogoria I oraz III będą znowu otarte. Ratownicy wreszcie się znaleźli [WIDEO]

Mural z Trzaskowskim w Katowicach już zniszczony. Nie oparł się wandalom nawet 1 dzień!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close