RegionWiadomość dnia

Mysłowice: Wydział Ochrony Środowiska ostrzega przed oszustami!

W związku z doniesieniami jakoby pracownicy Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Mysłowice umawiali się na indywidualne spotkania z mieszkańcami w ich domach – mysłowicki magistrat ostrzega, że nie jest prowadzona tego rodzaju praktyka.

 

 

Detektyw wszech czasów powraca!!! COLUMBO tego lata w TVS!

Urząd Miasta w Mysłowicach prosi o ostrożność wszystkich mieszkańców: -Pamiętajmy, że pracownicy Urzędu posiadają legitymacją służbową, którą mają obowiązek okazać podczas ewentualnych kontroli. W sprawie informacji dotyczących dofinansowania wymiany źródła ciepła należy kontaktować się z pracownikami wydziału pod numerem 575 001 992 – informuje magistrat. 

Jeśli ktoś powołując się na pracowników urzędu, próbuje umówić się na spotkanie w Państwa miejscu zamieszkania oraz pozyskać dane osobowe należy to zgłosić odpowiednim służbom- dodają urzędnicy i proszą wszystkie podejrzane sygnały natychmiast zgłaszać tak do urzędu jak i na policję.

 

źródło i zdjęcia: UM Mysłowice

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Są wyniki sekcji zwłok 19-latki, która zginęła pod kołami autobusu w Katowicach [WIDEO]

Śląskie: Kierowcy i autobusy do masowych kontroli! ITD sprawdza, w jakim są stanie

Największa inwestycja drogowa w historii Częstochowy! Rusza przebudowa DK-1

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close