Region

Myszków: Okradli perfumerię w maseczkach ochronnych

Policja zatrzymała dwóch mężczyzn, którzy są podejrzani o kradzież perfum. Złodzieje okradli jedną z drogerii w centrum Myszkowa. Mimo że w trakcie kradzieży mieli maseczki na twarzach, zostali szybko rozpoznani i zatrzymani. Grozi im nawet do 5 lat więzienia.

Sprawdźcie HITY i NOWOŚCI w jesiennej ramówce TVS!

Do zdarzenia doszło w lipcu tego roku. Wtedy kryminalni z Myszkowa przyjęli zawiadomienie o tym, że dwaj nieznani mężczyźni w jednej z drogerii dokonali kradzieży drogich perfum, powodując straty na około 1200 zł. Z zapisu monitoringu wynikało, że sprawcami są dwaj młodzi mężczyźni w wieku około 20 lat.

Wtedy rozpoczęły się intensywne poszukiwania sprawców. Pomimo że obaj mieli na twarzach maseczki ochronne, nie stanowiło to dla policjantów większej przeszkody, żeby ustalić ich personalia. Stróże prawa wpadli na trop dwóch mieszkańców Zawiercia. 20-latek i jego o rok młodszy wspólnik wpadli w ręce kryminalnych dzisiaj rano. Oboje byli zaskoczeni widokiem policjantów. Myśleli, że maseczka ochronna ochroni ich przed rozpoznaniem, a więc też przed odpowiedzialnością… Mężczyźni przyznali się do tej kradzieży. Teraz obaj mogą trafić do więzienia nawet na 5 lat.

Źródło i foto: Śląska Policja

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Kilkudziesięciu górników nie wyjechało na powierzchnię! Rozpoczął się strajk w kopalaniach!

Nareszcie! Nowa, wybudowana droga DK 94 pod wiaduktem już otwarta [WIDEO]

Nowy stadion za kilkadziesiąt milionów złotych powstanie w Katowicach [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close