KrajRegion

Na widok policjantów udawał nieprzytomnego. 37-latek zatrzymany za zabójstwo byłej żony

Lubartów. Zaatakował byłą żonę na ulicy. Zadał kobiecie kilka ciosów nożem. Ta zmarła, pomimo przeprowadzonej reanimacji. 37-latkowi grozi dożywocie.

 

Detektyw wszech czasów powraca!!! COLUMBO od lipca w TVS!

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 38 – latka wraz ze swoim 44 – letnim partnerem wyszła z domu na ulicę kilka minut przed godziną 20:00 w poniedziałek, 12 lipca. W ich kierunku szedł 37 – latek, krzycząc wulgarne słowa. Doszło do awantury, podczas której 37 – latek wyciągnął nóż i zadał nim swojej byłej żonie kilka ciosów. Kobieta pomimo przeprowadzonej reanimacji zmarła. Napastnik po walce z 44 – latkiem uciekł z miejsca.

Poinformowani o godzinie 20.13 policjanci zostali natychmiast skierowani na miejsce. Po kilkunastu minutach zatrzymano napastnika. 37-latek skrył się w krzakach kilka ulic dalej. Na widok mundurowych udawał nieprzytomnego.

Zatrzymany 37- latek był w przeszłości karany za znęcanie nad żoną oraz groźby karalne. Za oba te przestępstwa odbył wyroki więzienia. Wczoraj w prokuraturze usłyszał zarzuty zabójstwa. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Jacek Jaworek widziany przez świadków? Trwa obława na podejrzanego o morderstwo rodziny w Borowcach [WIDEO]

Ekipa Friza ma swój rollercoaster w Energylandii! Zobaczcie ZDJĘCIA i WIDEO z otwarcia!

Urwane ręce, wyrwane oczy, krew i kawałki ciała wszędzie! Policyjne ćwiczenia w Katowicach jak najlepszy horror! [WIDEO, ZDJĘCIA]

 

źr. Policja Lubelska

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close