AlarmKrajRegion

Nadciągają burze z gradem! IMGW wydał ostrzeżenia dla 10 województw

Burze z gradem możliwe w niedzielę, 12 września. Ostrzeżenia meteorologiczne dla aż 10 województw wydał IMGW. Gradobicia możliwe są także w województwie śląskim.

 

 

Detektyw wszech czasów powraca!!! COLUMBO tego lata w TVS!

Ostrzeżenie przed burzami i burzami z gradem Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla 10 województw z południowej i wschodniej części Polski. Możliwe są nie tylko opady deszczu i porywisty wiatr w czasie burz, ale także grad. Deszczu będzie sporo – opady sięgną 30 mm. Wiatr w porywach może dochodzić do 75 km/h.

Na stronie IMGW opublikowano informację o wydanych ostrzeżeniach przed burzami z deszczem dla dziesięciu województw południowej i wschodniej części kraju, gdzie (za wyjątkiem woj. podkarpackiego) w najbliższych godzinach może padać i grzmieć.

IMGW wydał ostrzeżenia przed burzami z gradem dla 10 województw – śląskiego, podlaskiego, lubelskiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego, warmińsko – mazurskiego, małopolskiego, opolskiego, dolnośląskiego i łódzkiego.

Ostrzeżenia przed burzami z gradem w niedzielę, 12 września to ostrzeżenia pierwszego stopnia.

 

źródło: IMGW
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Policja o Marszu Równości w Katowicach: nie doszło do żadnych incydentów [ZDJĘCIA]

Rajd Śląska odwołany po tragicznym wypadku. W Chybiu zginęła pilotka jednej z załóg

Chwycili za rakiety, żeby pomóc chorej 12-latce. Charytatywny turniej tenisa we Wrocławiu

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close