KrajRegion

Naprawiał ciągnik siodłowy, wtedy wybuchł pożar. Poparzony 58-latek trafił do szpitala

58-latek naprawiał ciągnik siodłowy. Wtedy doszło do wybuchu. Mężczyzna z rozległymi poparzeniami ciała trafił do szpitala.

 

TOP 5 SILESIA FLESZ: Jak się patynuje buty po śląsku i dlaczego prowadzący ma twarz jak Multipla? 😉

Do zdarzenia doszło w miejscowości Przychody (woj. lubelskie). Ze wstępnych  ustaleń mundurowych wynika, że 58-letni mieszkaniec gm. Międzyrzec Podlaski, na terenie posesji, wykonywał prace przy ciągniku siodłowym. W chwili, gdy podłączał akumulatory doszło do ich wybuchu i pożaru. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia był wybuch gazów sprężonych w akumulatorach. W wyniku zdarzenia, mężczyzna doznał rozległych poparzeń. Spaleniu uległ również samochód ciężarowy.
58-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala, skąd przetransportowany został lotniczym pogotowiem ratunkowych do placówki specjalistycznej. Policjanci z komisariatu w Międzyrzecu Podlaskim ustalają okoliczności zdarzenia.
źr. Policja Lubelska
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close