Sport

Trener chciał zmienić bramkarza, a ten odmówił zejścia z boiska. Piłkarskie jaja w Anglii [WIDEO]

Trener Chelsea Londyn – Maurizio Sarri postanowił zdjąć z boiska bramkarza Kepa Arrizabalaga. Ten jednak nie chciał opuścić murawy i… na niej pozostał.

Bramkarz Chelsea odmówił zejścia z boiska

Hiszpański szkoleniowiec w ostatniej minucie dogrywki chciał zamienić bramkarza na drugiego goalkeepera – Willego Caballero, który wcześniej był piłkarzem Manchesteru City. Jako, że drużyna Chelsea mierzyła się z drużyną Manchesteru City, szkoleniowiec londyńczyków postawił wpuścić na serię rzutów karnych bramkarza, który prawdopodobnie zna zagrania rywali. Ta sztuka się mu nie udała, ponieważ Kepa Arrizabalaga… odmówił zejścia z murawy.

Całość możecie zobaczyć tutaj:

Maurizio Sarri – szkoleniowiec Chelsea Londyn, zdenerwował się niemiłosiernie. Zaczął rzucać na ławce czym popadnie, ale Kepa Arrizabalag osiągnął swój cel i pozostał na boisku.

Manchester City pokonał Chelsea Londyn 4:3 po rzutach karnych i wygrał Puchar Ligi w Anglii. Kepa Arrizabalag mimo jednej obronionej jedenastki nie zdołał uchronić Chelsea od porażki.

Żałuję, jak została przedstawiona końcówka meczu. Nawet przez moment nie było moją intencją bycie nieposłusznym trenerowi. Sądzę, że to wszystko było nieporozumieniem z powodu emocji w końcowej części meczu o tytuł. Trener myślał, że nie jestem w stanie grać, a ja chciałem wyrazić, że wszystko jest w porządku i nadal mogę pomóc drużynie. Czuję, że cała sytuacja została źle przedstawiona. Mam pełen szacunek do trenera i jego autorytetu – napisał Kepa Arrizabalag na swoim twitterze. Nie poczuł się jednak w obowiązku by przeprosić trenera i kolegów z zespołu.

TOP 5 SILESIA FLESZ: Jak się patynuje buty po śląsku i dlaczego prowadzący ma twarz jak Multipla? 😉

Co ciekawe to już druga przegrana Chelsea Londyn z Manchesterem City w tym miesiącu! 10. lutego piłkarze ze stolicy Anglii ulegli The Citizens aż 6:0! Hattrickiem popisał się wtedy niezawodny Sergio Aguero.