Patronaty

„Nazywam się Milion” – porywający kryminał z historią w tle

„Nazywam się Milion” – porywający kryminał z historią w tle – to trzecia książka Kariny Krawczyk, która 4 czerwca ukazała się na rynku. Data premiery nie została wybrana przypadkowo. Jak mówi autorka, książkę zadedykowała „wszystkim walczącym o wolność”, dla uczczenia 30 rocznicy odzyskania przez Polskę pełnej wolności.

Krótki opis fabuły:

W świecie, gdzie dane jest ci wszystko, jednym kliknięciem, cała wiedza podana na tacy… Tracisz pamięć. Wszystko co potrafisz, to pisać i czytać. Nikt cię nie zna, nikt cię nie szuka. Gdzie pójść? W co wierzyć? Komu ufać?

Pascal Kirski, komisarz lubelskiej policji właśnie wrócił ze szpitala i rzucił się w wir walki w gangiem narkotykowym, intensywnie działającym na terenie całej Polski. Niemal codziennie kraj obiega informacja o kolejnych młodych ofiarach dopalaczy. Jednocześnie w szpitalu psychiatrycznym przebywa cierpiąca na amnezję kobieta, która prosi Kirskiego o pomoc w odnalezieniu swojej tożsamości.

Czy targany emocjami oraz własną ambicją policjant wygra wyścig z szefem mafii? Kim jest tajemnicza dziewczyna, słysząca głosy z przeszłości?

Powieść jest kryminałem historycznym, którego akcja dzieje się w Polsce i sięga XX i XXI wieku a wszystko otoczone polską polityką. Dedykacja w książce jest następująca: „Wszystkim walczącym o wolność”.

To jest książka o walce, życiu i pragnieniu wolności.

Książkę można nabyć w dobrych księgarniach w całej Polsce, w Wydawnictwie Dlaczemu  – www.sklep.dlaczemu.pl, przez stronę autorki www.karinakrawczyk.pl  oraz szerokiej sieci sprzedaży Internetowej, m.in.  empik.com.

Autorka jest nauczycielem przedmiotów zawodowych oraz recenzentem, prowadzi blog mocnaherbata.pl.   Ma na koncie dwie wcześniejsze powieści:  „Tajemnica Boga” i „Pułapka pożądania”, które promuje, jako „sposób na spełnianie marzeń”.

Wiecej   na stronie :   www.karinakrawczyk.pl

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close