KrajRegion

Nie zgłosiliście zbycia lub nabycia pojazdu? Czeka Was kara do tysiąca złotych!

W marcu ubiegłego roku, z powodu pandemii, ustawodawca wydłużył termin na zgłoszenie zbycia i nabycia oraz rejestracji pojazdu do 180 dni. W styczniu 2021 r. przywrócono 30-dniowy termin.

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

Taka zasada obowiązywała jednak tylko do końca 2020 roku. W styczniu przywrócony zostały 30-dniowy termin. Pamiętajcie o tym, gdyż w przypadku jego niedotrzymania Wydział Komunikacji ma obowiązek nałożyć karę w wysokości od 200 do 1000 zł.

By zminimalizować czas oczekiwania na załatwianie spraw oraz zwiększyć bezpieczeństwo klientów w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Tychy na ul. Budowlanych 59, zagospodarowano dodatkowe pomieszczenie i oddzielono obsługę klienta indywidualnego od klienta instytucjonalnego (m.in. podmioty prowadzące działalność, instytucje).

– Biuro obsługi klienta instytucjonalnego zaprasza wszystkie podmioty rejestrujące zwiększone ilości pojazdów, natomiast główna sala w Wydziale Komunikacji przeznaczona jest wyłącznie dla klienta indywidualnego – mówi Maria Losko – naczelnik Wydziału Komunikacji UM Tychy.

Wszelkie informacje na temat zgłoszenie zbycia i nabycia oraz rejestracji pojazdu z zagranicy oraz innych spraw związanych z wydziałem komunikacji można uzyskać pod numerem tel.: 32 780 09 50 lub mailowo: komunikacja@umtychy.pl.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Rząd zamyka w całej Polsce galerie handlowe, hotele, szkoły, kina i teatry! NOWE OBOSTRZENIA od 20 marca!

Mikołów: Obok osiedla domków mają powstać ogromne hale produkcyjne! Mieszkańcy protestują!

Sklep socjalny na Tysiącleciu to hit! Wkrótce powstaną nowe w kolejnych miastach!

 

źr. UM Tychy

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz również

Close
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close