KrajRegion

Nie żyje Brunon Kwiecień! Mężczyzna był skazany za przygotowywanie zamachu na Sejm!

Brunon Kwiecień nie żyje. Mężczyzna, który odsiadywał wyrok za przygotowywanie zamachu na sejm RP został we wtorek znaleziony martwy na łóżku w swojej celi.

 

 

TOP 5 Silesia na tropie sensacyjnego transferu w śląskiej piłce!

Około godziny 9 rano oddziałowy, podczas wypuszczania osadzonych do lekarza okulisty, zauważył, iż leżący na łóżku skazany Brunon K. nie daje oznak życia. Mężczyznę próbowali najpierw reanimować pracownicy więzienia, a następnie ratownicy medyczni. Na chwilę obecną przyczyny śmierci mężczyzny nie są znane. Ma je wyjaśnić sekcja zwłok.

Brunon Kwiecień został skazany w 2017 roku na 9 lat więzienia. Mężczyzna odsiadywał wyrok za to, że od lipca do listopada 2012 roku przygotowywał atak terrorystyczny na sejm. Do tego nakłaniał w 2011 roku dwóch studentów do przeprowadzenia zamachu. Brunon Kwiecień był pracownikiem naukowym Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Posiadał stopień doktora chemii.

Źródło: TVN24

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close