RegionŚwiat

Nie żyje najbardziej samotny kaczor na świecie. Kondolencje spływają z całego świata

Trevor – najbardziej samotny kaczor świata zamieszkiwał pacyficzną wyspę Niue. Był tam jedyną kaczką. Nie przeżył ataku psów. Trevor był lokalnym celebrytą, miał nawet swój fanpage na Facebooku.

 

 

PRAWDZIWE ŻYCIE w TVS! Nowy serial paradokumentalny już od lutego

Zgubiłem się i nie mogę znaleźć mojej kałuży. Czy ktoś mnie widział w tym tygodniu na Niue? – ten niepokojący post znalazł się na facebookowym fanpage Trevor the Duck – Niue w środę. Kolejny był niestety potwierdzeniem niepokojących wieści i informacją o śmierci najsamotniejszego kaczora świata. Smutna wiadomość obiegła w trybie ekspresowym cały internet.

What a sad way for the journey of Trevor the Duck – Niue to end. He flew/blew to Niue in a storm about a year ago,…

Opublikowany przez Trevor the Duck – Niue Piątek, 25 stycznia 2019

Smutna ostatnia podróż Trevor the Duck – Niue. Przyleciał do Niue w czasie burzy rok temu, wybrał życie w The Puddle na poboczu drogi, zdobył serca tak wielu mieszkańców i turystów, stał się globalnym celebrytą i promotorem Niue. Zginął zbyt wcześnie, życia pozbawił go pies. Spoczywaj w pokoju Trevor – byłeś bardzo fajną kaczką! – tak pożegnali Trevora twórcy jego facebookowej strony.

Swoje życie Trevor spędził w sporej, przydrożnej kałuży. Mimo to, że okrzyknięto go najbardziej samotnym kaczorem świata, nie narzekał na samotność. Jego kałuża była regularnym miejscem wycieczek, które gromadziły zatroskanych mieszkańców Niue. Jego mini stawik napełniali wodą lokalni strażacy.

Trevor miał trzech bliskich przyjaciół, którzy mieszkali w sąsiedztwie. Koguta, kaczkę i wekę. To z nimi spędzał najwięcej czasu i prawdopodobnie to im powierzał swoje sekrety. Mieszkańcy Niue wpadli kiedyś na pomysł, by sprowadzić kaczkę dla Trevora, idei jednak nie zdążyli zrealizować.

Internet jest pełen wyrazów smutku i kondolencji związanych ze śmiercią Trevora. Najbardziej samotny kaczor świata nie przeżył ataku lokalnych psów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Parkowanie „NA JANUSZA” i mowa nienawiści level Śląsk!

Trevor był wizytówką Niue na całym świecie. Historia kaczora krążyła w internecie i promowała małą pacyficzną wyspę. Tragiczna śmierć lokalnego celebryty nie umknęła również największym mediom świata.

Wyspa na Pacyfiku ma powierzchnię 260 kilometrów kwadratowych. W 2017 roku zamieszkiwało ją około 1500 osób. Co roku odwiedza ją około dziewięciu tysięcy turystów.

Mateusz Pojda

źr.: tvnmeteo.tvn24.pl
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz również

Close
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close