KrajRegion

Nietrzeźwy kierowca szalał po ulicach w Pszczynie! Padły strzały

Po pościgu i strzałach udało się zatrzymać nietrzeźwego kierowcę, który szalał po ulicach w Pszczynie.

Detektyw wszech czasów powraca!!! COLUMBO od lipca w TVS!

Dyżurny policji w Pszczynie otrzymał zgłoszenie o nietrzeźwym kierującym, który jedzie z Żor w kierunku Pszczyny drogą wojewódzką numer 935. Na miejsce został skierowany patrol Ruchu Drogowego, który zlokalizował pojazd. Pomimo dwukrotnego wydania polecenia do zatrzymania pojazdu za pomocą tarczy oraz przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych kierujący nie reagował.

Podjęto pościg z Radostowic obwodnicą w kierunku Bielska-Białej. Na ulicy Męczenników w Pszczynie zorganizowano blokadę. Kierujący, gdy do niej dojechał, próbował ją sforsować, a także usiłował potrącić policjanta. W związku, z czym mundurowi obecni na miejscu użyli broni palnej. Oddano 9 strzałów.

Kierujący po 300-400 metrach został zatrzymany. Okazał się nim być 48-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu tatrzańskiego. Kierujący został przebadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu z wynikiem 1,4 mg/l.

Mężczyzna odpowie za niezatrzymanie się do kontroli drogowej, kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, a także czynnej napaści na funkcjonariusza Policji. O jego losie zdecyduje Sąd, grozi mu do 10 lat więzienia.

Źródło: KMP Pszczyna

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Udało się! Gigantyczna zbiórka dla Oliwki Hyli zakończona. Jest 9,5 miliona złotych

Profilaktyka 40 plus. Każdy Polak powyżej czterdziestki będzie mógł zrobić kompleksowe badania za darmo!

Strefa Carnall w Zabrzu już czynna. To unikat na skalę Europy! [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close