RegionWiadomość dnia

Niezłe combo nietrzeźwego motocyklisty! Walnął w Porsche, uciekł i znowu miał wypadek!

Podwójny, a nawet potrójny niefart motocyklisty w Bielsku-Białej. Nie dość, że mocno nietrzeźwy dosiadł swojego jednośladu, to jeszcze uderzył nim w osobowe Porsche. To nie koniec jego przygód – bo z miejsca zdarzenia uciekł. Jednak na niewiele ucieczka się zdała – chwilę później znowu miał wypadek!

 

 

Detektyw wszech czasów powraca!!! COLUMBO tego lata w TVS!


Do zdarzenia doszło w rejonie lotniska w Aleksandrowicach w Bielsku-Białej. Policjanci zostali powiadomieni o wypadku motocyklisty, który miał utracić panowanie nad jednośladem i przewrócić się wraz z pojazdem. Kiedy mundurowi dojechali na miejsce, ustalili się, że mężczyzna jechał z nadmierną prędkością, zahaczył o element infrastruktury drogowej i utracił panowanie nad pojazdem, a następnie upadł.

Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że miał ponad dwa promile alkoholu we krwi. Medycy z pogotowia ratunkowego zabrali 39-latka do szpitala, ponieważ w wyniku upadku doznał obrażeń ciała. Do pracujących na miejscu zdarzenia policjantów zgłosiła się tymczasem kierująca osobowym Porsche i przekazała policjantom, że kierujący motocyklem kilka chwil wcześniej zderzył się z nią na ulicy Karpackiej, a następnie gwałtownie odjechał, uciekając z miejsca zdarzenia drogowego.

Za jazdę pod wpływem alkoholu bielszczaninowi grozi teraz kara pozbawienia wolności nawet 2 lat, zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna. W sytuacji, kiedy nietrzeźwy kierujący spowoduje kolizję drogową, zakład ubezpieczeniowy pojazdu sprawcy po wypłacie odszkodowania może wystąpić do niego o zwrot całej wypłaconej sumy odszkodowania. 37-latek będzie więc musiał także zapłacić za szkodę spowodowaną kierującej Porsche. O jego dalszym losie zdecyduje prokurator.

 

źródło: KMP Bielsko-Biała
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Są wyniki sekcji zwłok 19-latki, która zginęła pod kołami autobusu w Katowicach [WIDEO]

Śląskie: Kierowcy i autobusy do masowych kontroli! ITD sprawdza, w jakim są stanie

Największa inwestycja drogowa w historii Częstochowy! Rusza przebudowa DK-1

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close