RegionSilesia Informacje

Nowe atrakcje w Wesoły Miasteczku! [ZDJĘCIA] Będzie też nowa brama!

Nowa brama

– Wejście do parku powita nas zupełnie nową bramą, wybudowaną na styl polskich, romantycznych i kolorowych kamienic, w których ulokowane zostaną kasy, kawiarnia oraz sklepy. Nowa strefa wejścia mieścić również będzie ekspozycję najwyższych gór świata, która zostanie wypożyczona do Śląskiego Wesołego Miasteczka z Centrum Górskiego Korona Ziemi w Zawoi. Ekspozycja ma za zadanie wnieść element edukacyjny i uatrakcyjnić wizytę nie tylko indywidualnym gościom, ale przede wszystkim zorganizowanym grupom szkolnym – tłumaczy Kamil Michno, rzecznik prasowy ŚWM.

 

Strefa wejścia prowadzić będzie do Magical Village, w której umieszczone zostały funkcjonujące już w minionym sezonie 2016: Magical Lake Expedition, Magical Postal Service, Cyclodrome, Circus Hoppala czy Carousel of Love. Magical Village to romantyczna wioska, pełna uroczych kamienic, miejsc, w których możemy napić się kawy, pobawić się na cyrkowych urządzeniach czy też wsiąść na nadbrzeżny statek w poszukiwaniu przygód. To miejsce, w którym coś dla siebie znajdą zarówno dorośli goście jak i najmniejsze pociechy, które będą mogły pobawić się na rodzinnych atrakcjach. W najbliższym sezonie w tej strefie uruchomiony zostanie również rollercoaster Scary Toy Factory.

 

Las w lunaparku

To jednak nie koniec nowości, gdyż z magicznej wioski przejść możemy do strefy Magical Forest. Magiczny las to miejsce, gdzie goście będą mogli poczuć prawdziwą magię. Zielony, tajemniczy, zamieszkały przez magiczne stworzenia, przeniesie nas w świat prawdziwych przygód. Ponadto, w tej strefie będziemy mogli wznieść się ponad wyżyny drzew i spojrzeć na roztaczający się dookoła krajobraz, dzięki ogromnemu diabelskiemu kołu, jakim jest Duża Gwiazda. Zobaczymy nie tylko panoramę Wesołego Miasteczka, ale też panoramę rozpościerającą się na miasto.

 

Przyszły sezon w Śląskim Wesołym Miasteczku zapowiada się więc niezwykle ekscytująco. Każdy z gości na pewno znajdzie coś dla siebie, a dzięki zmianom, jakie obecnie zachodzą, Miasteczko powita nas zupełnie nową, lepszą jakością na światowym poziomie.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close