RegionSport

Nowy trener Reprezentacji Polski!

Jerzy Brzęczek został nowym trenerem Reprezentacji Polski. Po dymisji Adama Nawałki cała piłkarska Polska zastanawiała się, kto zostanie jego następcą, dziś już wiemy!

 

Informację potwierdził serwis Łączy Nas Piłka. Zmiana trenera Reprezentacji Polski była efektem słabego występu Polaków na tegorocznych Mistrzostwach Świata w Rosji.

Popatrzyliśmy sobie z Adamem w oczy i podjęliśmy taką decyzję. Nawałka odchodzi z podniesioną głową – powiedział Zbigniew Boniek na konferencji prasowej PZPN.

Polski Piłkarz występujący na pozycji pomocnika, trener piłkarski. Były reprezentant Polski wicemistrz olimpijski z Barcelony z 1992 roku – kilka słów, które o nowym selekcjonerze możemy przeczytać na Wikipedii.

Od lipca 2017 prowadził drużynę Wisły Płock, w zeszłym sezonie ukończył z nią zmagania w LOTTO Ekstraklasie na piątym miejscu, zdobywając w 37 spotkaniach 57 punktów. Jest wychowankiem Rakowa Częstochowa, grał również w innych śląskich klubach: Górniku Zabrze, Polonii Bytom i GKSie Katowice.

Mateusz Pojda

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close