AlarmKrajRegion

Nożownik z Tychów zaatakował na dworcu PKP! Przypadkowa ofiara walczy o życie w szpitalu

Nożownik z Tychów zaatakował na dworcu kolejowym przypadkowego pasażera! Ofiara nożownika walczy o życie w szpitalu!

 

Sejmik wdepnął w KAŁUŻĘ, a prezydent Rybnika potknął się o alkomat. Zobaczcie nowe TOP 5 SILESIA FLESZ!

Atak nożownika z Tychów miał miejsce na dworcu kolejowym w Tarnowie. 33-letni mężczyzny nożem zaatakował przypadkowego pasażera. Ugodził go nożem w szyję. Ofiara to 39-letni mieszkaniec Tarnowa. Mężczyzna w ciężkim i zagrażającym życiu stanie trafił do szpitala.

Nożownik z Tychów przyjechał do Tarnowa pociągiem z Krakowa. Nie chciał go jednak opuścić. Wszczął awanturę z kierownictwem składu, a kiedy wyszedł z pociągu wyciągnął nóż i zaatakował pierwszą, napotkaną osobę.

Nożownik z Tychów ugodził w szyję 39-letniego mężczyznę, mieszkańca Tarnowa. Mężczyzna w stanie zagrażającym życiu trafił do szpitala. Napastnika ujęli pracownicy Straży Ochrony Kolei. Jak mówią policjanci – nożownik z Tychów jest badany, takie badania są konieczne przed osadzeniem w areszcie. Wiadomo, że 33-letni nożownik w chwili ataku był trzeźwy. Kilka dni temu – jak podaje RMF.FM – mężczyzna wyszedł z więzienia. Zajmie się nim teraz prokuratura.
(WZ/rmf.fm)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close