KrajRegion

NYSA: Koncert Parada Gwiazd Telewizji TVS! 2 marca

Nysa: Koncert Parada Gwiazd Telewizji TVS zbliża się wielkimi krokami! Już 2 marca – na scenie Metrum, Łukowscy, Duo Fenix i Sonitus! Sprawdź szczegóły.

 

Gotowi na Szlagier Show w wykonaniu gwiazd TVS? Nysa jest kolejnym przystankiem na trasie koncertowej Parady Gwiazd Telewizji TVS! Już 2 marca będziemy bawić się przy hitach szlagierowej sceny muzycznej.

 

Czy Biedroń pozamyka kopalnie? TOP 5 Silesia Flesz

Parada Gwiazd Telewizji TVS – Nysa

Nie przegap okazji do wzięcia udziału w wyjątkowym, muzycznym Szlagier Show! Parada Gwiazd Telewizji TVS to przede wszystkim spotkanie na jednej scenie znanych i lubianych artystów szlagierowych, ale nie tylko! To również okazja do wspólnej zabawy widzów i sympatyków TVS.

Nysa rozbrzmi szlagierowymi hitami już 2 marca. Koncert odbędzie się w Nyskim Domu Kultury im. Wandy Pawlik (ul. Wałowa 7). Impreza rozpocznie się o godzinie 17:00.

 

Kto zagra?

Po pierwsze Metrum Reni&Marco! Ten wyjątkowy duet (w składzie Marek Halup oraz Teresa Dzięcioł) niedawno obchodził 20-lecie działalności artystycznej! Autorzy „Cukiernika” gwarantują niezapomniane doświadczenie muzyczne.

Po drugie – Brygida i Robert Łukowski, czyli duet zarówno na scenie, jak i w życiu. Ich energii nie da się pomylić z żadną inną! Znacie ich również z takich hitów, jak „Z Tobą być” czy „W małej kawiarni”.

Po trzecie – Duo Fenix! Twórców hitu „Życzymy szczęścia” również nie zabraknie z nami w ten wyjątkowy, marcowy wieczór!

Następnie na scenie powitamy piękne panie z Siewierza, które niejednokrotnie zaczarowały widownię swoim urokiem i wokalem – zespół Sonitus!

Ponadto imprezę poprowadzi niezastąpiony Andrzej Miś z kabaretem! Znacie go, między innymi, z prowadzenia programu „My Wam to Zagramy”, którego premierowe odcinki można oglądać na antenie TVS w każdą niedzielę o 17:15, jak również licznych występów solowych.

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Zespół Metrum obchodzi 20-lecie! Oto 20 rzeczy, których nie wiecie o Reni i Marco [SPRAWDŹ]

 

 

Bilety

Chcesz wziąć udział w Szlagier Show w Nysie? Tak więc nie przegap okazji i kup bilety już dziś! Bilety dostępne są na portalu Kup Bilecik oraz na stronie Nyskiego Domu Kultury.

KUP BILET!

Organizatorem koncertów z cyklu Parada Gwiazd Telewizji TVS jest Wydawnictwo i Studio Nagrań TVS.

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami dotyczącymi tego i innych koncertów z cyklu Parada Gwiazd Telewizji TVS? Śledź facebookowy fan page Wydawnictwa i Studia Nagrań TVS oraz Telewizji TVS!

Telewizja TVS Studia Nagrań i Wydawnictwo TVS

 

Kolejne koncerty Parada Gwiazd Telewizji TVS już niebawem!

(fot. TVS)
(fot. TVS)

(fot. TVS)

(fot. TVS)

(fot. TVS)
(fot. TVS)
(fot. TVS)
(fot. TVS)

(Marlena Borczyk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close