KrajRegion

Obleśne! Załatwił się na ławce przed sklepem na oczach wszystkich! [FOTO]

Ludzie nie mogli uwierzyć w to, co widzą! Na ławce przed sklepem załatwiał się mężczyzna! Zdjął spodnie i zrobił to, na co akurat miał ochotę – w biały dzień i na oczach ludzi ławkę zamienił w klozet!

 

ZOBACZCIE KONIECZNIE:

Nadciąga fala potężnych burz! IMGW wydaje ostrzeżenia dla 9 województw! [WIDEO]

Na mało przyjemny, a raczej bulwersujący widok natknęli się klienci jednego z miejscowych sklepów w gm. Hrubieszów. Idąc na zakupy ich oczom ukazał się mężczyzna, który wykorzystał stojącą pod sklepem ławkę niezgodnie z jej przeznaczeniem. Ławka nie posłużyła mu do odpoczynku, ale do załatwienia nagłej potrzeby.

Zniesmaczeni tym widokiem ludzie oraz ekspedientka zwrócili mu uwagę. Wtedy ten zaczął się awanturować. Nie chciał też posprzątać po sobie zabrudzonej ławki i jak gdyby nigdy nic, tylko naciągnął spodnie i zadowolony z siebie usiadł obok.

Długo tam nie posiedział, gdyż został zatrzymany przez powiadomionych o incydencie policjantów. Funkcjonariusze zabrali 59-latka do izby wytrzeźwień, by wytrzeźwiał i przemyślał swoje zachowanie.

Z pewnością jego nieobyczajny wybryk nie ujdzie mu na sucho. Zmartwi go fakt, że za uczynienie sobie z publicznej ławki własnej toalety, grozi kara nawet do 1,5 tys. zł. grzywny.

PRZECZYTAJCIE TAKŻE:

Świadkowie Jehowy w weekend opanują Stadion Śląski. Kongres Świadków Jehowy od 10 do 12 sierpnia
Podpalił 8 dostawczaków. 27-latkowi grozi do 10 lat więzienia

(źr: Policja Lubelska)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close