Kategoria

Obostrzenia dla niezaszczepionych? Niedzielski wymienił pięć województw

Dzienna liczba zakażeń koronawirusem może wzrosnąć do 15 tys. przypadków na koniec września lub na początku października – powiedział w rozmowie z „Faktem” minister zdrowia Adam Niedzielski.

 

Detektyw wszech czasów powraca!!! COLUMBO tego lata w TVS!

Szef resortu zdrowia powiedział w rozmowie z „Faktem”: „Spodziewamy się, że w połowie sierpnia nastąpi pewne przyspieszenie zakażeń. Najbardziej czarny scenariusz mówi, że będziemy mieli 15 tys. zakażeń dziennie na koniec września lub na początku października. Te optymistyczne mówią o tysiącu, czyli o braku wyraźnej fali. To, który scenariusz się ziści, będzie zależało od tego, ile osób zostanie zaszczepionych”.

Jak zaznaczył szef resortu zdrowia, w województwach: warmińsko-mazurskim, podlaskim, lubelskim, świętokrzyskim i podkarpackim prawdopodobieństwo wprowadzenia obostrzeń jest większe niż w pozostałych regionach.

Źródło: Fakt, Radio ZET

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Ogród Japoński w Parku Śląskim już zamknięty! Powód? Zwiedzający zrobili sobie z niego basen!

Zwłoki ofiar eksplozji w Częstochowie można było zabrać z ulicy dopiero dobę po wybuchu! [WIDEO]

Rumuński gang, który łupił centra handlowe wpadł w Oświęcimiu. To oni stoją za włamaniami w Rybniku?

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close