KrajRegionWiadomość dnia

Oferta dla miłośników zwierząt w IKEA [PRODUKTY]

IKEA wprowadza na polski rynek nowy asortyment. Tym razem nowe produkty IKEA mają służyć czworonogom.

 

Szwecki gigant wprowadza na polski rynek produkty przeznaczone dla miłośników zwierząt oraz dla samych czworonogów. Kolekcja LURVIG ma zaskoczyć zarówno właścicieli psów, jak i kotów. Opiekunowie psów znajdą w kolekcji, m.in. legowiska, smycze, obroże, szczotki oraz miski. Nieco szerszy będzie asortyment dla właścicieli kotów – tutaj dodatkowymi produktami będą drapaki i transportery.

Oferta dla miłośników zwierząt w IKEA [PRODUKTY] (fot.www.pixabay.com)
Projektanci „zwierzęcej” kolekcji przygotowali również kanapę, której design nie różni się niczym od „ludzkiego” siedziska. Jedynie rozmiar kanapy dopasowany ma być do czworonożnego użytkownika. Kolekcja postała przy udziale lekarzy weterynarii.

Oferta dla miłośników zwierząt w IKEA [PRODUKTY] (fot.www.pixabay.com)
Jak dotąd meble dla zwierząt oferuje IKEA w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Francji oraz Japonii. W Polsce LURVIG ma pojawić się w marcu 2018 roku.(MPS)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close