KrajRegion

Ogromny korek na A4 w stronę Katowic. Zator sięga już 20 km

Ogromny korek na autostradzie A4 w kierunku na Katowice. Zator sięga już kilkudziesięciu kilometrów. Wszystko przez remonty odbywające się na autostradzie A4 oraz przez natężony ruch z Niemiec, ze względu na obowiązujący tam dziś dzień wolny od pracy.

 

Remont na autostradzie A4 w kierunku Katowic daje się we znaki wszystkim podróżującym tamtędy kierowcom. Obecnie zator na Katowice ma już ok. 20 km.

Ze względu na natężony ruch  na autostradzie A4 odstąpiono od poboru opłat na PPO Karwiany – poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Ogromny korek na A4 w stronę Katowic. Zator sięga już 20 km”

  1. Taka mała sugestia do Autora.
    Jak Pan/Pani podasz w którym miejscu jest ten korek będzie łatwiej go zlokalizować. Do Katowic A4 można jechać od Krakowa jak i od Wrocławia. Z tekstu mogę wywnioskować ( ten fragment o niemieckich kierowcach jak i o bramkach) , że korek jest od Wrocławia.
    ale gdzie on dokładnie jest tego nie wiemy. Czy na granicy? na bramkach? za bramkami? gdzie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close