KrajRegionSport

Okropna tragedia… Podczas meczu zmarł trener piłkarskiej drużyny z Gliwic!

Co za tragedia! Trener drużyny z Gliwic zmarł podczas meczu!

 

 

Krwawe porachunki kiboli Ruchu i Górnika? Atak maczetą w Świętochłowicach!


Dramat rozegrał się w piątek, 2 sierpnia w Świdnicy podczas trwającego tam turnieju piłkarskiego Silesian Cup 2019. W czasie towarzyskiego meczu między organizatorami imprezy a trenerami drużyn, na murawę upadł nagle trener drużyny z Gliwic – APG Gliwice.

Najprawdopodobniej – jak podaje portal infogliwice.pl, który poinformował o zdarzeniu, doszło do zatrzymania akcji serca. Natychmiast podjęto akcję reanimacyjną, wzywając jednocześnie na miejsce służby ratunkowe. Niestety, mimo starań ratowników – trenera nie udało się uratować.

 

Organizatorzy rozpatrywali możliwość odwołania reszty turnieju, jednak ostatecznie zapadła decyzja o kontynuowaniu imprezy. Wydano jednak specjalne oświadczenie:

„-Z wielkim smutkiem informujemy, iż w dniu 02.08.2019 odszedł od nas nasz kolega Tomasz Modlich – wieloletni trener piłkarski i wychowawca w klubie piłkarskim APG Gliwice. Składamy wyrazy współczucia Rodzinie i Bliskim Zmarłego.

Podobnie, jak w latach ubiegłych mieliśmy zaszczyt gościć Trenera wraz z jego podopiecznymi na naszym turnieju. Wielokrotnie odnosił ze swymi drużynami sukcesy – nie tylko na Silesian CUP.

Dla uhonorowania Jego dorobku i uczczenia pamięci organizatorzy podjęli trudną decyzję o kontynuowaniu rozgrywek finałowych w adekwatnej do tej tragedii oprawie. Młodzi zawodnicy APG Gliwice zostali otoczeni opieką psychologiczną” – czytamy w oświadczeniu.

Z wielkim smutkiem informujemy, iż w dniu 02.08.2019 odszedł od nas nasz kolega Tomasz Modlich – wieloletni trener…

Opublikowany przez Silesian Cup Piątek, 2 sierpnia 2019

 

Nasza redakcja także składa rodzinie zmarłego trenera szczere wyrazy współczucia.

źródło: infogliwice.pl
redakcja: Wojtek Żegolewski
Obraz  midi12 z  Pixabay
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close