RegionWiadomość dnia

Papierosów starczyłoby dla całego województwa! Gigantyczna „lewa” fabryka odkryta na Śląsku! [WIDEO]

Centralne Biuro Śledcze Policji i Straż Graniczna zlikwidowały nielegalną fabrykę tytoniu w Piekarach Śląskich. Zatrzymano 14 osób – dwóch Polaków i dwunastu obywateli Ukrainy. Znaleziono papierosy o wartości 5 mln zł!

 

 

Walka z robalami w Jaworznie i z dzbanami dewastującymi miasto w Sosnowcu:

Policjanci odkryli także kompletną linię do produkcji i pakowania papierosów. Odkryto również bardzo dużą ilość gotowych papierosów i krajanki tytoniowej.

Jedna z osób została zatrzymana po wyjeździe busem z posesji, na której znajdowały się nielegalne towary. Mężczyzna był kompletnie zaskoczony. Samochód, którym kierował, był wyładowany kartonami zawierającymi blisko 600 tys. nielegalnych papierosów bez znaków akcyzy.

Papierosów starczyłoby dla całego województwa! Gigantyczna "lewa" fabryka odkryta na Śląsku!
Papierosów starczyłoby dla całego województwa! Gigantyczna „lewa” fabryka odkryta na Śląsku!

Innego mężczyznę zatrzymano, gdy próbował uciec. Okazało się, że był poszukiwany listem gończym za wcześniejsze przestępstwa. Sąd na wniosek prokuratora tymczasowo aresztował 12 osób. Postępowanie jest nadzorowane przez Prokuraturę Regionalną w Katowicach.

autor: Łukasz Kądziołka
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close