RegionSportSport na świecie

Partner matki dziecka zgwałcił 1,5-rocznego chłopca [NOWE FAKTY]

Sebastian R. został zatrzymany i aresztowany pod zarzutem gwałtu ze szczególnym okrucieństwem na 1,5-rocznym dziecku. 32-letni mężczyzna mieszkał z matką dziecka od maja, poznali się przez internet.

 

Tragedia rozegrała się w czerwcu w Chojnowie na Dolnym Śląsku.  Drastyczna sprawa gwałtu na 1,5 rocznym dziecku na jaw wyszła dopiero kilka dni temu, gdy kobieta  zjawiła się z synem w legnickim szpitalu. Chłopczyk natychmiast został przeniesiony na oddział chirurgii dziecięcej, gdzie lekarz nabrał podejrzeń co do wykorzystywania seksualnego małego Szymonka.

32-latek podejrzany o gwałt na 1,5 rocznym dziecku. Mężczyzna trafił do aresztu!

Partner matki dziecka nie jest jedyną osobą, której przedstawiono zarzuty. Sama matka podejrzana jest o bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życie i ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Wszystko przez to, że nie podjęła odpowiednich kroków mimo podejrzeń o molestowaniu dziecka.

Mężczyźnie grozi kara minimum pięciu lat pozbawienia wolności, wobec kobiety zastosowano dozór policji i zakaz opuszczania kraju.

Mateusz Pojda

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Partner matki dziecka zgwałcił 1,5-rocznego chłopca [NOWE FAKTY]”

  1. Minimum 5 lat? Co to jest? Sama mogę wykonać wyrok, to jest bydle nie człowiek!!!! A matka też bardzo mądra…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close