KrajRegionWiadomość dnia

Paweł Jędrusik z TVS wśród laureatów konkursu „Obiektywnie Śląskie”

Paweł Jędrusik, nie tylko świetny dziennikarz ale i fotograf – znalazł się w zaszczytnym gronie laureatów rozstrzygniętego właśnie konkursu „Obiektywnie Śląskie”!

 

 

Gala finałowa ósmej edycji odbyła się w siedzibie NOSPR. To jednocześnie otwarcie wystawy, która prezentowana będzie m.in. w Akademii Muzycznej, Dworcu PKP i Kinie Kosmos

Uchwycić w obiektywie „Śląsk i zabawę”- takie zadanie mieli uczestnicy tegorocznej edycji konkursu „Obiektywnie Śląskie”. Spośród nadesłanych fotoreportaży, wideo i fotokastów wybrano te, które najciekawiej przedstawiały temat. -W zeszłym roku był Śląsk i muzyka i postanowiliśmy teraz sprawdzić, jak Ślązacy się bawią, bo to, że potrafią się bawić, to wiemy, natomiast interesowało nas w jaki sposób to robią. Czy jest to bardziej forma spędzania wolnego czasu, czy też jak to przejawiało się w pracach wiele takich sytuacji związanych z obrzędowością, tradycjami – mówi Anna Kokolus, koordynator Obiektywnie Śląskie.

Paweł Jędrusik, nie tylko świetny dziennikarz ale i fotograf – znalazł się w zaszczytnym gronie laureatów rozstrzygniętego właśnie konkursu „Obiektywnie Śląskie”

Na konkurs wpłynęło 145 prac. Każdy z twórców podszedł do tematu indywidualnie, przedstawiając własne doświadczenia. Prace oglądać można na stronie internetowej konkursu. Jednym z laureatów jest nasz redakcyjny kolega- reporter Silesia Flesz, Paweł Jędrusik. -Na zdjęciach możemy oglądać dziewczynki, które przygotowują się występu podczas zakończenia sezonu akademii tańca Elite. No i na pewno to wyróżnienie będzie dla mnie motywacją do dalszego wykonywania fotografii – mówi Paweł Jędrusik, laureat Obiektywnie Śląskie.

Na konkurs wpłynęło 145 prac. Każdy z twórców podszedł do tematu indywidualnie, przedstawiając własne doświadczenia

Gala finałowa ósmej edycji odbyła się w siedzibie NOSPR. To jednocześnie otwarcie wystawy, która prezentowana będzie m.in. w Akademii Muzycznej, Dworcu PKP i Kinie Kosmos. (Martyna Mikołajczyk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close