RegionWiadomość dnia

Piękny koncert kolęd w Chorzowie. Wielkohajduckie Kolędowanie z De Silvers i Telewizją TVS! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Tradycyjne polskie kolędy oraz pastorałki stworzone przez zespół De Silvers można było usłyszeć w trakcie Wielkohajduckiego Kolędowania przy żłobku w Hajduckim Betlejem.

 

-Jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwi, że mogliśmy wspólnie z panią dyrektor TVS, Małgorzatą Piechoczek zaprosić wszystkich samotnych, wszystkich tych którzy chcą pokolędować i spędzić drugi dzień Świąt, przełamując się opłatkiem w kościele (…) Lubimy kolędy, bo kolędowanie bardzo zbliża ludzi do siebie, ponadto wśród naszych wokalistów jest katecheta, który zawsze podkreśla, że kolędowanie w roku jest bardzo ważne – mówi Sylwia Grzywa, zespół De Silvers.

Piękny koncert kolęd w Chorzowie. Wielkohajduckie Kolędowanie z De Silvers i Telewizją TVS!

Jest ważne, bo jak przekonują kapłani – kolędowanie ma szczególną moc. -Jest takie powiedzenie, że kto śpiewa ten się modli podwójnie. To jest uwielbienie Pana Boga – wspólne z rodzinami i z dziećmi – podkreśla ks. Paweł Wróbel, wikary w Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Chorzowie-Batorym

Piękny koncert kolęd w Chorzowie. Wielkohajduckie Kolędowanie z De Silvers i Telewizją TVS!

Koncert kolęd został zorganizowany przy współpracy Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Chorzowie Batorym i Telewizji TVS.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close